Serwisanci – Obsługa Informatyczna Firm

Oferta ogólna

Szanowni Państwo, jest nam bardzo miło przedstawić Państwu naszą szeroką ofertę.

Misją naszego zespołu jest dostarczanie Klientom usług najwyższej jakości, rozwiązań informatycznych zwiększających komfort i bezpieczeństwo pracy oraz oferowanie profesjonalnego wsparcia technicznego. Obecnie obsługujemy: Biura Rachunkowe, Jednostki Budżet owe, Firmy Usługowe , Spółdzielnie Mieszkaniowe, Firmy Farmaceutyczne, Ochroniarskie, Budowlane, Produkcyjne, Hurtownie i Sklepy oraz wiele innych jednostek o różnych profilach działalności.

Profesjonalizm i fachowe podejście

Przeprowadzamy na zlecenie naszych klientów okresową kontrolę sprawności i poprawności działania wszystkich komputerów stacjonarnych, laptopów i wszelkiego rodzaju sprzętu komputerowego, w tym drukarek czy skanerów. Po dokonaniu wszystkich zleconych nam czynności, sporządzamy dla klienta czytelne, ale w pełni profesjonalne ekspertyzy, które pozwalają na podjęcie racjonalnej decyzji o naprawie firmowego systemu komputerowego, jego modernizacji lub rozbudowie.

Niezależnie od tego, w jakiej dziedzinie działalności realizują Państwo swój biznes, możemy zaproponować obsługę informatyczną każdej firmy, realizowaną za pośrednictwem naszych inżynierów. Doradzimy fachowo, kiedy będzie konieczne unowocześnienie sprzętu czy aktualizacja programów komputerowych wykorzystywanych w Państwa przedsiębiorstwach.
Następnie dokonamy instalacji i konfiguracji nowego sprzętu, dzięki czemu stanie się on gotowy do użytku.

W ramach zawartej z nami umowy serwisowej zyskujecie Państwo profesjonalną obsługę informatyczną firmy nie tylko w województwie mazowieckim, na którą składa się m.in. instalacja, modernizacja, konserwacja i konfiguracja istniejącego sprzętu informatycznego, jak i okresowa, niezbędna aktualizacja sterowników urządzeń, czy oprogramowania.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.