Serwisanci – Obsługa Informatyczna Firm

O nas

Od początku naszego działania wykonaliśmy ponad 450 000h usług informatycznych, co daje w ostatnim czasie średni wynik ponad 1800 interwencji miesięcznie.

Według statystyk z ostatniego roku ponad 60% zgłoszeń obsłużyliśmy zdalnie. Średni czas reakcji na zgłoszenie oraz rozpoczęcie pracy zdalnej nie przekraczał 15 minut.Pracujemy na rekomendacjach oraz zaufaniu, ponieważ to zadowolony Klient jest najlepszą reklamą dla nas.

Problemy z oprogramowaniem, z brakiem legalności wykorzystywanych w firmie aplikacji, albo kłopoty dotyczące sieci firmowej i sprzętów wykorzystywanych na gruncie prowadzonej działalności gospodarczej mogą rzutować na sprawność działania całej firmy.

Oferujemy obsługę informatyczną firm z województwa mazowieckiego i nie tylko.

Obsługujemy cały kraj, dlatego nie ma znaczenia, czy są Państwo z Warszawy czy z innego miasta.

Zapraszamy do nas, a sprawimy, że Państwa problemy dotyczące sfery informatycznej funkcjonowania firmy rozwiążemy w jak najkrótszym czasie. Przywrócimy pożądane ustawienia komputerów firmowych i oprogramowania. Działamy szybko, sprawnie i wydajnie.

Dojeżdżamy do klienta, gwarantując mu pewną obsługę informatyczną.

Jesteśmy właścicielem marki Serwiant.pl


Serwisant.pl to Ogólnopolski Serwis Komputerowy.

Swoje usługi oferujemy zarówno dla firm, biur rachunkowych, jednostek budżetowych oraz pozostałych działalności gospodarczych jak również osób prywatnych.

Zbudowana i wciąż rozszerzana sieć franczyzy Serwisant.pl pozwala na podjęcie współpracy z firmami posiadającymi oddziały, które chcą mieć „centralną umowę” oraz ten sam wysoki standard jakości świadczonych usług.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zagwarantować bardzo szybki czas reakcji na zgłoszenie klienta. Działamy 24/h przez 7 dni w tygodniu.

Zdalnie podejmujemy interwencję wręcz natychmiast, natomiast do klienta jesteśmy w stanie dojechać nawet w ciągu jednej godziny od zgłoszenia ! Są to atuty, które wyróżniają naszą firmnę wśród konkurencji.

Misją naszej firmy jest przede wszystkim profesjonalna i szybka obsługa oraz zadowolenie Klienta.

Dbamy o to, aby sprzęt komputerowy i oprogramowanie działały niezawodnie a dane były bezpieczne.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.