Serwisanci – Obsługa Informatyczna Firm

Oprogramowanie dla firm

Od 2001 roku zajmujemy się wdrożeniami i serwisem oprogramowania dla firm i biur rachunkowych.

Szczególnie są to moduły Finanse i Księgowość, Książka Przychodów i Rozchodów, Środki Trwałe, Kadry i Płace, Handel i Magazyn, Produkcja, CRM, Analizy Finansowe i Handlowe, Budżetowanie i Kontroling programów Raks, Insert, Asseco Wapro, Comarch, Axel

Przez te wszystkie lata wdrożyliśmy blisko tysiąc licencji, przeszkoliliśmy kilkanaście tysięcy użytkowników, przyjęliśmy i obsłużyliśmy blisko sto tysięcy zgłoszeń serwisowych, napisaliśmy kilkaset raportów i rozwiązań dedykowanych dla użytkowników oprogramowania klasy ERP.

Wiedza i zdobyte 20-letnie doświadczenie są wartościami, które posiada niewiele firm w tym kraju 🙂

Naszą misją jest pomagać Klientom w osiągnięciu przez nich sukcesu, wdrażając programy klasy ERP. Pragniemy, by praca z systemami informatycznymi była łatwa, celowa, przyjazna i przynosząca wielowymiarowe korzyści.

Nasze wieloletnie doświadczenie opiera się na pracy z rozbudowanymi systemami informatycznymi, zainstalowanymi w przedsiębiorstwach funkcjonujących 24 godziny na dobę. Jesteśmy niezawodni, stosujemy sprawdzone metody działania

W ramach naszych usług oferujemy m.in.:

 • instalację i aktualizację systemów do zarządzania firmą (w tym: Raks, Insert, Asseco Wapro, Comarch, Axel)
 • konfiguracje poszczególnych modułów
 • naprawy baz danych
 • migracje baz danych
 • konfiguracje stanowisk sieciowych, przenoszenie baz danych
 • szkolenia
 • rozwiązania indywidualne
 • oraz wiele innych

Wdrożenie oprogramowania dla FIRM

Wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów do zarządzania przedsiębiorstwem pozwoliło nam doskonale poznać i zrozumieć wymagania Użytkowników. Znając realia działania przedsiębiorstw opracowaliśmy optymalną metodykę wdrożenia, która zapewnia pełne wykorzystanie wszystkich możliwości dostarczonego przez nas systemu.

Analiza przedwdrożeniowa

Celem wdrożenia systemu ERP jest zwiększenie efektywności działania firmy. Aby tak się stało, konieczne jest przeprowadzenie rzetelnej analizy procesów biznesowych przedsiębiorstwa. Staramy się poznać strukturę organizacyjną firmy, obieg dokumentów i informacji, główne i pośrednie potrzeby biznesowe oraz funkcjonalne i informacyjne uwarunkowania realizacji procesów biznesowych. Przeprowadzenie tak zdefiniowanej analizy przedwdrożeniowej pozwala na prawidłowe przygotowanie przedsiębiorstwa do uruchomienia i sprawnego użytkowania systemu do zarządzania przedsiębiorstwem.

Nadal masz pytania? Skontaktuj się z nami

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Serwisanci Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w celu realizacji powyższego zgłoszenia

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Serwisanci Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

  Strona korzysta
  z plików Cookies.
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.