Serwisanci – Obsługa Informatyczna Firm

Odzyskiwanie danych

Z uwagi na niezliczoną ilość  komputerów, na których pracujemy niezwykle często dochodzi do ich awarii, kończących się niejednokrotnie uszkodzeniem dysku twardego utratą dostępu do zapisanych na nim danych 🙁

Każdego dnia w całym kraju dochodzi do ogromnej ilości przypadków utraty danych.

Group of engineers maintaining hard drive. Computer repair concept

Odzyskiwanie danych – data recovery, to działania pozwalające na przywrócenie (odzyskanie) dostępu do danych, które zostały zapisane na nośniku danych (dysk twardy, CD, pendrive, karta pamięci) i zostały usunięte bądź dostęp do nich nie jest możliwy (np. awaria dysku).

Odzyskiwanie danych to usługa skierowana do wszystkich tych, którzy utracili dane: przedsiębiorstw i instytucji, a także osób fizycznych.

Nadal masz pytania? Skontaktuj się z nami

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Serwisanci Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa w celu realizacji powyższego zgłoszenia

    Administratorem Twoich danych osobowych jest Serwisanci Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do odpowiedzi na powyższe zgłoszenie. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Informujemy również o prawie bycia zapomnianym poprzez wystąpienie z wnioskiem do administratora o usunięcie danych osobowych.

    Strona korzysta
    z plików Cookies.
    Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.